Ons team

 Service  Magazijn  Planning expeditie  Storingsnummer
 Simon van der Zanden  Twan Theuws  Noud van Beek  T 040 204 13 23
 Service/installatiecoördinator  T 040-208 20 77  T 040 208 20 78  
 T 040  204 98 68  E twan@coppens-constructie.nl  E noud@coppens-constructie.nl  
 E siem@coppens-constructie.nl      
       
 Installatie  Maatvoering en planning  Administratie / Algemeen Verkoop
 Jan Coppens  Rundveehouderij  Inge Peeters  Arnold Veldman
 Directeur  Wil van Rooij  Office manager  Adviseur stalinrichting
 T 040 208 20 70  Engineer      T 040 2041313  T 040 208 20 79 / 06 21 53 74 16
 E jan@coppens-constructie.nl  T 040 208 20 74    E inge@coppens-constructie.nl  E arnold@coppens-constructie.nl
   E wil@coppens-constructie.nl     
       
 Service/installatiemonteurs  Maatvoering en planning  Mariëtte Groenen  John van Loon
 Mark Coppens  Varkenshouderij  Administratief medewerkster  Adviseur stalinrichting
 Leo Coppens  Rob van Dijk   T 040-204 13 13  T 040 202 15 63 / 06 57 57 77 77
 Johan Duis  Engineer  E mariëtte@coppens-constructie.nl  E john@coppens-constructie.nl
 Perry Schoenmakers  T 040 208 20 75    
 Peter Phifrons  E rob@coppens-constructie.nl    

 

Heijerdijk 1 - 5563 BP Westerhoven
T: 040 204 13 23
F: 040 204 51 90
info@coppens-constructie.nl

Storingsnummer Coppens Constructie
T: 040 204 13 23

Coppens Constructie en Stalinrichtingen BV
Handelsregister Eindhoven 17041842

Vertegenwoordigers Rundvee

Ronald Caubergh
T: 040 204 44 00
E: ronald@coppens-constructie.nl

Vertegenwoordigers Varkens

Arnold Veldman
T: 040 208 20 79
E: arnold@coppens-constructie.nl

John van Loon
T: 040 202 15 63
E: john@coppens-constructie.nl